Loading...
Hizmetlerimiz 2018-11-07T17:48:50+00:00

Herşey Mümkün, Sorduğumuz Soru Şu: “Neden Olmasın?

Web Tasarım süreci, bir mağaza açmak gibidir. Çok detaylı tasarlanması ve müşteri / ziyaretçi odaklı dizayn edilmelidir. Web tasarım işlerimizde, müşterilerimizi ve işlerini tanıyor, isteklerini dinliyor ve onlar için en ideal çözümleri sunuyoruz. Web sitesi tasarımına mı ihtiyacınız var? O zaman doğru adrestesiniz. Şirketimiz hem hızlı hem özgün tasarımlar ile hizmetinizdedir. Dilerseniz özgün şablonlar hazırlayabiliriz dilerseniz hazır tasarım şablonları kullanabiliriz. Ama bizim için en önemli nokta, hazırladığımız sitelerin arama motoru başarısıdır. Yaptığımız siteler, arama motoru optimizasyonu (SEO) alt yapısına göre hazırlanmaktadır.

İletişim

Markanıza ve hedef kitlenize özel Sosyal Medya Pazarlama Stratejinizi oluşturarak, içerik planlamasından, medya analizlerine ve yönetimlerine kadar bütün süreçlerde verimliliği arttırma hedefiyle çalışmaktayız.

Hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında hedef kitlenizi bilgilendirebilmenin en önemli yollarından bir tanesi Sosyal Medya üzerinde doğru bir şekilde varolabilmektir. Sosyal Medya, içeriğinizi, hikayenizi kullanıcıların beğenileri ve paylaşımları sayesinde viral bir şekilde pazarlamanızı sağlar. Günümüzde Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Youtube, Pinsterest, LinkedIn, Tumblr, VK, FlickR, Vine en çok kullanılan sosyal medya ağlarıdır.

İletişim

Web sitenizi barındırmak veya özel sunucu ihtiyaçlarınızda premium sunucu ve hosting çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ağırlıklı olarak Türkiye lokasyonlu sunucularımız ile en hızlı ve en güvenli hizmeti veriyoruz. Kesintisiz bağlantı ve yüksek bant limiti sağlayan sunucularımızı İstanbul merkezli Data Center’larda barındırıyoruz. Windows veya Linux tabanlı sunucularımız, isteğe bağlı arayüz ile (CPanel, Plesk, DirectAdmin) kurulumunu yapıyor, hizmetinize sunuyoruz. İstediğiniz özellikteki hosting veya sunucu ihtiyaçlarınız için bizden bilgi almadan karar vermeyin.

İletişim

En basit hali ile arama motorlarında (özellikle Google) firmanız veya iş kolunuz ile alakalı yapılan aramalarda rakiplerinizden önde çıkıp, potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek için yapılan çalışmadır. Search Engines Optimizsaiton – Arama Motoları Optimizasyonu anlamına gelen SEO çalışması ile web sitenizi inceliyor, rakip analizi yapıyor ve uzun soluklu bir çalışmanın startını veriyoruz. SEO çalışmasındaki temel amaç, potansiyel müşterinize ulaşmaktır. Web Sitesi yapmak artık bir maharet değil, web sitenizin işinizle olan alakalı aramalarda ön sırada çıkması bir maharettir. Mevcut müşterilerimizin hemen hemen hepsine yaptığımız SEO çalışmasında elde ettiğimiz başarılar sonucu, müşterilerimizin mutluluğunu biz de paylaşıyoruz.

İletişim

Sorunun Değil Çözümün Bir Parçasıyız…

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyada var olan kuruluşlar, hedef kitleleriyle anlık iletişim kurma şansına da sahip olurlar. Sosyal Medya İnternetin yan bahçesidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri hedef kitleye sunabilmek için benzersiz bir görsel kimlik yaratımı oluşturuyoruz.

e-Ticaret

Online satış yapmayı düşünen müşterilerimiz için B2B ve B2C tabanlı e- ticaret siteleri yapıyor ve aynı zaman e-ticaret danışmanlığı hizmeti veriyoruz.